Párty pomáhá Nikolce a Magdalence

Párty pomáhá Nikolce a Magdalence, přijďte si užít skvělou zábavu a zároveň přispět na intenzivní neurorehabilitační péči.
V neděli 20. 9. 2020 od 13.00 hodin proběhne charitativní festival Párty pomáhá Nikolce a Magdalence. Hned na dvou scénách v areálu Kamencového jezera a na letním kin proběhne bohatá kulturní produkce, která zaujme všechny věkové kategorie návštěvníků. Iniciativa vzešla z řad místních muzikantů, na které se obrátila maminka jedné z holčiček s těžkými onemocněními, u kterých je vyžadována 24 hodinová péče a celoživotní rehabilitace. Akci podporuje statutární město Chomutov společně s dalšími organizacemi zřízenými městem a zároveň rozšiřuje kulturní nabídku, která byla vzhledem k pandemii v posledních měsících značná omezena. Celý výtěžek ze vstupného poputuje na intenzivní neurorehabilitační péči, která není nijak hrazena zdravotními pojišťovnami. Vstupné se bude vybírat zakoupením náramku v hodnotě 50Kč/dítě a 100Kč/dospělý.
Návštěvníci se mohou těšit na skupiny Trautenberk, Experience, Abdera, Madras, CopaCaband, zpěváky Michala Horáka, Adélu Radimcovou a Matěje Koudelku. Pozvání přijala i mladá zpěvačka, muserka a youtuberka MÍNA. Program doplní stánek Chomutovské knihovny, ve kterém bude připravena prezentace deskových her spolu s výtvarnou dílnou. Děti se budou moci vyřádit na nafukovacích atrakcích SALTUS. Vstup na festival bude umožněn pouze vchodem z letního kina, vzhledem k nutné regulaci počtu návštěvníků. Kapacita areálu bude omezena na
1 000 osob v jednom okamžiku.

Letní kino:
13.00 – youtuberka MÍNA
14.15 – Michal Horák
15.30 – Madras
17.00 – Abdera
18.15 – Experience
19.30 – Trautenberk
Kamencové jezero:
14.00 – CopaCaband
16.15 – Adéla Radimcová
17.45 – Matěj Koudelka

Vstupné: minimální příspěvek 100Kč/dospělý, 50Kč/dítě

Vstup pouze přes Letní Kino

15. září 2020

Street Hard Workout Battle Chomutov 2020

Dne 12. září 2020 na soutěžící čeká WSWCF Academy Street Workout World Cup 2020 – Street Hard Workout Battle Chomutov 2020. Jedná se o historicky první soutěž ve freestylu konanou v rámci seriálu světového poháru pod World Street Workout and Calisthenics Federation v České republice.

Vítěz battlu pojede bojovat o světový pohár v roce 2021 a první tři soutěžící dostanou i finanční výhru. První získá v přepočtu 15.000 Kč, druhý 9.000 Kč a třetí 3.000 Kč. Soutěž je věnovaná pouze kategorii freestyle, která je divácky nejatraktivnější. V porot? budou světové hvězdy Korash Kabir, LaTwist, Šimon Forrai a Aleš Fišer.

Na soutěž se již dva měsíce před začátkem soutěže přihlásili Erik Barsi, Christian Innocenti a Alessio Fiumara, všichni tři z Itálie, Vitaly Pavlenko a Kostya Shapoval z Ukrajiny, „bar_in_sky“ z Německa, „Goku“ z Británie, Fernando Selby a David Nguyen z Dánska, Rico Mesa z Kolumbie, Adam Chmielecki z Polska, Siddharth Tyagi z Indie, Venema Carmen a Hendry Kooistra z Nizozemí.

Soutěžní kategorie jsou ženy, muži do 70 kg a nad 70 kg, dále děti. Soutěž se odehraje na písčité pláži Kamencového jezera, a to od 13:00. Přílet poroty a jednotlivých soutěžících v pátek budete moci sledovat na Facebooku a Instagramu formou příběhů a příspěvků na stránce Street Hard Workers a samotnou soutěž v sobotu formou živého vysílání na sociálních sítích Street Hard workers a World Street Workout and Calisthenics Federation.

Soutěž opět podpořila svými suplementy a věcnými dary firma Amix Nutrition, po mediální stránce kulturistika.com a finančně Ústecký kraj, obec Březno, statutární město Chomutov a nadace Tesco. Soutěž se koná pod záštitou náměstka hejtmana Ústeckého kraje pana Jaroslava Komínka. Více informací o všech soutěžích najdete na webových stránkách shwbattle.cz.

7. září 2020

Slunečná na Kamencovém jezeře

Přijďte si užít závěr prázdnin. #slunecnybus hlásí další zastávku! ? A tentokrát u nás na Kamencovém jezeře!?? V pátek 28. 8. 2020 od 13:00 hodin se můžete těšit na koncert skupiny Vojta D. ? a herce ze seriálu Slunečná. ? Autobus s sebou přřiveze Evu Decastelo a Báru Jánovou! ?
Budeme se na vás t?šit!?? #slunecneleto 

26. srpna 2020

 

Definitivně: Kamencové jezero v pondělí otevírá

Doufali v lepší podmínky, ale už nechtějí čekat. Kamencové jezero se v pondělí otevře veřejnosti a oficiálně tak zahájí letošní sezonu.Ministerská omezení koupalištím příliš nepřejí, zato počasí ano. „Podle předpovědi náš čeká slunečný týden a návštěvníci už se k nám těší. Proto jsme se rozhodli otevření dál neodkládat,“ říká Věra Fryčová, ředitelka Zooparku Chomutov, pod níž Kamencové jezero spadá.

Kapacita areálu je kvůli nařízení vlády stále omezená, jinak je ale Kamencové jezero na návštěvníky připravené. Otevřené budou všechny tři brány, ta v kempu však bude sloužit výhradně pro prodej permanentních vstupenek a pronájem převlékacích kabinek. „V provozu bude hned od pondělí také občerstvení na obou plážích,“ dodává vedoucí areálu Karel Ton. Nově zrekonstruovaná restaurace Dřevák otevře později, hned jak dojde k navýšení kapacity areálu a otevření kempu.

Kemp prozatím zůstane zavřený, chatky jsou výrazněji obsazeny až od poloviny června. „Pravděpodobně budeme kemp otevírat postupně, abychom dodrželi povolené kapacity. Nicméně uvidíme, jaká budou další nařízení ze strany ministerstva. Provoz areálu budeme upravovat za pochodu“ podotýká Ton.

S otevřením areálu souvisí i nonstop provoz hlavní pokladny. Od pondělí tak bude možné si zaplatit permanentku či zamluvit převlékací kabinku každý den od pondělí do neděle. Ceny vstupného se nemění. Sezónní vstupenka stojí 700 Kč, zlevněná (děti do 15 let, senioři, ZTP) pak 500 Kč. Za jednorázový vstup zaplatí dospělí 50 Kč, děti 40 K?. Prckové do tří let mohou do areálu zdarma.

Původně chtělo Kamencové jezero otevřít už před týdnem, nakonec začátek sezony odložilo právě kvůli vládním příkazům. „Doufáme, že uvolňování koronavirových omezení bude probíhat rychleji, než je plánováno. Rádi bychom návštěvníkům poskytli co nejdřív maximální komfort,“ dodává ředitelka Fryčová.

 

31. května 2020

Připravené, ale zavřené. Čeká se na konec vládních zákazů

Permanentní vstupenky jsou zatím nedostupné, brány zavřené. Kamencové jezero stejně jako ostatní rekreační areály vyčkává, jak se vyvine krizová situace v České republice. Vše je ale připravené ke spuštění, jakmile vládní omezení opadnou.

Kamencové jezero je na sezonu připravené, ale otevřít pro veřejnost zatím nemůže. 

Loni už touto dobou naplno běžel prodej permanentek a vše se připravovalo na oficiální otevření. Letos je to jinak. „Současná situace nám bohužel neumožňuje spustit prodej permanentních vstupenek a pronájem převlékacích kabinek v průběhu dubna jako v předchozích letech,“ říká Věra Fryčová, ředitelka Zooparku Chomutov, pod nějž Kamencové jezero spadá. Současné nájemce kabinek zároveň ujišťuje, že o své přednostní právo na prodloužení nájmu nepřijdou. Budou na to mít celý měsíc od spuštění prodeje.

Co naopak běží, jsou rezervace chatek v kempu. Je možné si ji zamluvit na emailu recepce@kamencovejezero.cz nebo na telefonním čísle 777 187 843. „Jakmile budou uvolněná vládní nařízení, kemp bezprostředně poté otevřeme,“ dodává vedoucí areálu Karel Ton.

Jak zdůrazňuje Věra Fryčová, Kamencové jezero je z rozhodnutí vlády oficiálně mimo provoz, takže vstup je sem zakázán. Řada lidí to bohužel nerespektuje. „Chápu, že jezero láká, ale nám za porušení vládních nařízení hrozí milionové pokuty. Pokud tento zákaz někdo poruší, musíme ho z areálu nekompromisně vykázat,varuje ředitelka.

Oba pak ubezpečují veřejnost, že dá Kamencové jezero včas všem vědět, pokud bude znám termín otevření areálu. Zatím to nikdo neví. „Areál chystáme na provoz stejně jako jindy, ale musíme vyčkávat na rozhodnutí vlády,“ upřesnil na závěr Karel Ton.

 

15. dubna 2020

Buy Yaz
Buy Duphaston Online
Buy Medrol without Prescription
http://allergyremediesonline.org/spiriva/