Aktivity v okolí Aktivity v okolí

V blízkosti Kamencového jezera leží Podkrušnohorský zoopark, největší zoologická zahrada v České republice. Za návštěvu stojí také historické centrum města či nedaleké Bezručovo údolí. Poblíž areálu se nachází také aquapark, klasické i letní kino. Rozklikněte a dozvíte se, jak zde můžete trávit čas!

Podkrušnohorský zoopark, rozlohou největší zoologická zahrada u nás, svým návštěvníkům nabízí mnoho možností, jak strávit příjemné chvíle spojené s odpočinkem, relaxací a poznáním zároveň. V expozicích a výbězích je k vidění více než 160 druhů zvířat, vyhlášené je také místní Eurosafari, které se rozkládá na území 30 hektarů a návštěvníci zde pozorují zvířata ze soupravy vozů Safari expresu. Za zmínku stojí také skanzen Stará Ves.

Poblíž areálu se nachází letní kino, moderní kino Svět nebo Aquasvět, který můžete navštívit (nejen) v případě nepříznivého počasí. Za návštěvu stojí také nedaleké centrum města, které bylo v roce 1992 vyhlášeno městskou památkovou zónou či  Bezručovo údolí, které ocení zejména milovníci turistiky, cyklistiky či inline bruslení.

Další tipy na výlety, třeba na nedaleké hrady a zámky, Vám ráda poskytne recepce.